Jäta menüü vahele
kui olen olnud viim...
 
Notifications
Clear all

kui olen olnud viimased 3kuud haiguslehel

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
245 Vaatamised
(@Ilona)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#5426]

kuidas arvestatakse minu puhkuserahasid, kui olen olnud alates 4. veebruarist haiguslehel ja võib juhtuda, et enne juunit tööle ei saa, puhkus alagab aga 20. juunil? Meile makstakse iga kuu lisatasuna 1 õhtutunni eest, muidu konkreetne kuupalk.Uuest aastast palk tõusis, aga kuna olen siiani kodus olnud, sain seda kõrgemat palka vaid ühe kuu.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui sa oled haiguslehel üle 4 kuu järjest siis võib tööandja sinuga töölepingu ära lõpetada.



   
ReplyTsiteeri