Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
245
Vaatamised
Topic starter
15/05/2008 4:46 e.l.
kuidas arvestatakse minu puhkuserahasid, kui olen olnud alates 4. veebruarist haiguslehel ja võib juhtuda, et enne juunit tööle ei saa, puhkus alagab aga 20. juunil? Meile makstakse iga kuu lisatasuna 1 õhtutunni eest, muidu konkreetne kuupalk.Uuest aastast palk tõusis, aga kuna olen siiani kodus olnud, sain seda kõrgemat palka vaid ühe kuu.
15/05/2008 1:11 p.l.
Kui sa oled haiguslehel üle 4 kuu järjest siis võib tööandja sinuga töölepingu ära lõpetada.