Selline mure, töötaja töötab Eesti firmas, aga töö koht asub Soomes,tulumaksu maksab Soome, sotsmaksu Eestisse. On tulemas jaanipäev, soomes seda ei ole ja töötaja peab jaanipäeval soomes tööl olema, kas tööandja peab seda kuidagi tasustama , nagu Eesti seadus ette näeb või Soome seaduste järgi. Väga segane aga ehk saate aru mis ma öelda tahan.
Soome seaduste järgi.
Soome töö- ja tööohutuse seadusandlus laieneb samamoodi kõikidele soome tööandja teenistuses olevatele isikutele sõltumata sellest, mis maa kodanikud nad on. Nn. lähetatud töötajatele laiendatakse Soome seadusandlust muuhulgas ületunnitöö tasustamise, tööaegade, korralise puhkuse, töövõimetusaja tasu ja üldkehtiva kollektiivlepingujärgse minimaalpalga osas.(allikas: juhend "Töötamine Soomes" www.ti.ee (tööinspektsioon))