Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
325
Vaatamised
11/06/2009 7:22 e.l.
Mis summa peab tööandja töötajale maksma,ehk siis kui palju peaks kontole raha laekuma? Mina olen kuulnud et miinimumpalk on 4350.- Kas sellest lähevad veel maksud ka maha ?
11/06/2009 12:18 p.l.
miinimumpalk ehk kuu palga alammäär on jah 4350.- aga see on bruto, jah sellelt summalt lähevad veel maksud maha.