Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
328
Vaatamised
Topic starter
14/08/2009 5:01 p.l.
Kui tööaeg on 12 tundi vahetuses( 1. vahetus 08.00-20.00 ja 2. vahetus 20.00-08.00) mis on ka töölepingus kirjas. Tööline käib tööl 2 esimest vahetust, siis 2 puhkepäeva peale selle 2 teist vahetust ja jälle 2 puhkepäeva. Nii on terve kuu ära jagatud 4. töölise vahel. Kas siis nüüd sellest ei tekki ületunde nagu varem olid ülenormtunnid ?
Näiteks augustis töötab tavaline päevatööline 160 tundi, nemad aga 180 ja 192 tundi.
14/08/2009 6:03 p.l.
Tekib ikka ja nende eest tuleb ka vastavalst seadusele 1,5kordset töötasu maksta.