Jäta menüü vahele
töölepingu lisa
 
Notifications
Clear all

töölepingu lisa

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
322 Vaatamised
 mari
(@mari)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#7146]

Olen tulnud lapsehoolduspuhkuselt tagasi tööle ja selle aja sees on teinud asutus töötajatega lepingu lisa uue palgasüsteemi kohta.Olen nüüd juba tööl käinud neli kuud ja pole tehtud mingit lepingut ja saan miinimum tunni tasu(firma väidab nagu mul oleks uuesti katse aeg) ,kuigi tean ,et peaksin saama vähemalt sama palga kui dekreeti läksin.Mida teha ja kas mul on õigus nõuda lepingut või mitte?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas sul enne töölepingut polnudki?
Sul on õigus nõuda seda mis sul töölepingus kirjas.



   
ReplyTsiteeri
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

oli küll ja on ka praegu aga uue palgasüsteemi järgi teeniksin rohkem.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sinu suust kõlav palgaüsteem võib tähendada mida tahes.
Kas tööandja sisereeglitega on pandud paika kõigi töötajate palgad või on need hoopis individuaalsed kokkulepped töölepingus või hoopis midagi muud?

Nõude õigus on sul ikka ainult sellele mis on sinu TL kirjas ja millega on sinu TL seotud.

See mida keegi teine saab ja sina seda juhuslikult tead pole määrav ja sinule siduv, läbirääkimisi palga osas pead tööandjaga pidama.



   
ReplyTsiteeri
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

need lepingu lisad tehti tervele asutusele ja ma tean,et minu palk oleks pidanudd olema vähemalt see sama mis ma varem sain aga sellest näen vaid und ja ei tea üldse mille eest saan ja mille eest mitte ja kus juures seda lepingut pakuti korra ja võtsin lugeda kuid ,siis ei tea miks ,võeti käest ja rohkem pole pakutudki.tahtsin vaid teada kas mul on õigus seda uuesti küsida.seda tööd mida mina teen teeb veel kolm inimest ja saavad kaks korda rohkem palka kui mina,miks ma peaks sellega leppima?



   
ReplyTsiteeri