Jäta menüü vahele
kui töökoormus vähe...
 
Notifications
Clear all

kui töökoormus väheneb

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
331 Vaatamised
(@juhataja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6946]

Töötaja võeti tööle administraatorina. Hiljem lisandus tööülesandeid, ametinimetuseks sai administraator- juhiabi. Tõusis palk. Nüüd kus enam juhiabina tööd pole anda, tuli muuta ka palka ( jäi kõrgemaks kui enne ainult adminni palk oli)Kuid töötaja keeldub lepingu muudatusele alla kirjutama, mida teha?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tagada talle TL kokkuleitud tööd ja palka.
Proovida veel läbirääkimisi pidada.



   
ReplyTsiteeri
(@Imelik jah)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Siis on töötajal õigus kolm päeva ette teatades lahkuda, kui talle tingimused ei sobi.



   
ReplyTsiteeri