Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
331
Vaatamised
09/06/2009 11:28 e.l.
Töötaja võeti tööle administraatorina. Hiljem lisandus tööülesandeid, ametinimetuseks sai administraator- juhiabi. Tõusis palk. Nüüd kus enam juhiabina tööd pole anda, tuli muuta ka palka ( jäi kõrgemaks kui enne ainult adminni palk oli)Kuid töötaja keeldub lepingu muudatusele alla kirjutama, mida teha?
10/06/2009 1:15 e.l.
Tagada talle TL kokkuleitud tööd ja palka.
Proovida veel läbirääkimisi pidada.
10/06/2009 3:18 p.l.
Siis on töötajal õigus kolm päeva ette teatades lahkuda, kui talle tingimused ei sobi.