Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
336
Vaatamised
09/06/2009 1:29 p.l.
Töötan majahoidjana. Sain noomituse selle eest, et üks kord ei pühkinud trepikoda ning omavoolilise tööaja nihutamise eest. Nüüd KÜ esimees tahab vallandada mind töölt selle eest.
Kas on see võimalik? Vastake palun mulle.
10/06/2009 1:11 e.l.
Meie ei saa seda otsustada aga, et päris võimatu see oleks on ka vale väita.
§103. Töölepingu lõpetamine töötajapoolsel töökohustuste rikkumisel või korruptiivse teo toimepanemisel
(1) Tööandjal on õigus lõpetada § 86 punktis 6 ettenähtud alusel tööleping, kui süütegu häiris tööd ja töötajal on distsiplinaarkaristus, mis ei ole kustunud.
(2) Tööandja võib töölepingu lõpetada ka töötaja esmakordse jämeda töökohustuste rikkumise eest.
10/06/2009 12:15 p.l.
Tänan