Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,098
Vaatamised
06/08/2003 2:03 p.l.
Mul oleks väga vaja Teie abi.... Kuidas ma kirjutan lepingut ema ja lapsehoidja vahel? Oleks väga vaja teada sõnastust ja formaalset poolt ka, et pärast arusaamatusi ei tekiks...
22/08/2003 1:19 p.l.
Pead üles märkima nii ema kui ka hoidja kohustused, kuidas, mille alusel ja millal töötasu maksakse. Kindlasti märgi ka, millistel alustel leping lõpetatakse ja etteteatamise aeg (juhuks kui hoidja ise tahab ära minna, et jõuaksid uut hoidjat endale otsida ja vastupidi). Arvan,et võiksid endale vabalt tavalise töölepingu aluseks võtta - sealt leiad ju kõik punktid, mis peaks kirja panema.