Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,131
Vaatamised
06/08/2003 5:00 p.l.
Olen kuulnud, et kui palgafond on piisavalt suur (ei teagi, mis see summa peaks olema) tuleb täita Vorm TSD Lisa 5.Kas keegi oskab vastata ?
22/08/2003 1:21 p.l.
Küsi Maksuametist!