Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
379
Vaatamised
Topic starter
06/09/2009 3:41 p.l.
Miks www.palk.ee ei riputa üles ühtegi uut määrust, mis kehtivad juba 1.juulist 2009.a. ja siin on lugemiseks ainult vanad tekstid?
06/09/2009 4:55 p.l.
No ripub ikka küll, silmad tee lahti.
07/09/2009 3:32 p.l.
Määrused leiab vastava seaduse juurest. Näiteks Töölepingu seaduse ja Töötuskindlustuse seaduse juurest.
Kuna juhtisite sellele tähelepanu, siis plaanime lähiajal üle vaadata, milline määrus on vahepeal avaldatud ja Palk.ee Seaduste osasse lisamata jäänud.
08/09/2009 11:23 p.l.
Tänan palk.ee -d vastuse eest ja edu Teile Teie tänuväärses töös.
Foorumid ei ole vastuste aktsepteerimiseks parim koht, sest kunagi ei tea , kes küsimustele vastab.
Siinkohal ehk proua või härra imelik tutvustab ennast, on tema pädev isik juhtimaks tähelepanu nägemisele.