Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
354
Vaatamised
06/09/2009 8:55 p.l.
kui olen FIE ja samal ajal ka töötan, kuidas on sotsmaksuga? Kas tööandja peab maksma minu eest sotsmaksu vähemal kuumääralt või ei pea?
07/09/2009 12:40 e.l.
Et lisaks FIE-ks olemisele töötad ka töölepinguga?
Kui vastus jah ja oled tööandjale maksuvaba tulu avalduse esitanud siis jah peab tööandja reeglina(kui pole erand-õpilane,pensioni saaja jne.) iga kuu eest vähemalt kuumääralt sots.maksu maksma.