Jäta menüü vahele
küsimus
 
Notifications
Clear all

küsimus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
354 Vaatamised
(@kalle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7189]

kui olen FIE ja samal ajal ka töötan, kuidas on sotsmaksuga? Kas tööandja peab maksma minu eest sotsmaksu vähemal kuumääralt või ei pea?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Et lisaks FIE-ks olemisele töötad ka töölepinguga?
Kui vastus jah ja oled tööandjale maksuvaba tulu avalduse esitanud siis jah peab tööandja reeglina(kui pole erand-õpilane,pensioni saaja jne.) iga kuu eest vähemalt kuumääralt sots.maksu maksma.



   
ReplyTsiteeri