Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
337
Vaatamised
Topic starter
15/08/2009 1:11 e.l.
kui töötaja viibib välisriigis lähetusel ja teeb töösõite oma autoga ja ostab ise kütte siis kas see hüvitatakse täies mahus ja mis kulusid firma veel kannab.töö iseloomu tõttu tuleb mõnipäev läbida kuni 400 km
16/08/2009 6:59 p.l.
Alustaks sellest, et missugune leping sul tööandjaga on ja mis seal kokku lepitud on. Töö tegemise koht jms.?
Rohkem on informatsiooni vaja, et su küsimusele vastata.