Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
363
Vaatamised
01/09/2009 1:32 p.l.
Kui ettevõte annab eraisikule laenu intressiga 3%, siis kas intressi tuleb tasuda lihtsalt 10 000 kr laenult 300 kr või tuleb 3% arvestada iga aastal kui tähtaeg on näiteks 5 aastat?
01/09/2009 10:55 p.l.
Reeglina lepitakse intress kokku teatud aja kohta nt. 3% aastas aga noh kui teie lepite kokku 3% 5 aasta peale siis tekib küll küsimus mis kasu ettevõte sellest saab(5 aastaga vaid 300 kr)? ja kui veel seotud isikule laen siis lisa maksukohustusest pääsu küll pole!