Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
340
Vaatamised
01/09/2009 5:47 p.l.
Meie firma töösisekorraeeskirjas on sees punkt,kus lubatakse juhiga kokkuleppel töölt ärakäimise ja see arvestatakse tööaja sisse mitte kauem kui 3 tundi päevas. Kas ma pean seda muutma. stl.kas see on mõistlik aeg nagu nõutakse uues TLS?
01/09/2009 10:48 p.l.
TLS järgi on mõistlik aeg see mis on just osapoolte arvates mõistlik antud hetkel ja teatud olukorras. Kui teie ettevõtele on 3h mõistlik siis nii see ongi ja võib jääda ka edasi nii, mida täpsemalt(lisaks mis on need juhud mil seda aega kasutada saaks) on reeglites kõik reguleeritud seda parem.