Jäta menüü vahele
töökorraldureeglid
 
Notifications
Clear all

töökorraldureeglid

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
340 Vaatamised
 M.
(@M.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7178]

Meie firma töösisekorraeeskirjas on sees punkt,kus lubatakse juhiga kokkuleppel töölt ärakäimise ja see arvestatakse tööaja sisse mitte kauem kui 3 tundi päevas. Kas ma pean seda muutma. stl.kas see on mõistlik aeg nagu nõutakse uues TLS?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

TLS järgi on mõistlik aeg see mis on just osapoolte arvates mõistlik antud hetkel ja teatud olukorras. Kui teie ettevõtele on 3h mõistlik siis nii see ongi ja võib jääda ka edasi nii, mida täpsemalt(lisaks mis on need juhud mil seda aega kasutada saaks) on reeglites kõik reguleeritud seda parem.



   
ReplyTsiteeri