Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
294
Vaatamised
12/06/2007 11:43 p.l.
tere.üks selline rumal küsimus siis,et kuidas vormistada lahkumisavaldust+on äkki mõni näide kuskil ja kuidas peab see välja nägema.ette tänades.
13/06/2007 12:42 e.l.
Avaldus nagu avaldus ikka http://sekretar.ee/159417art/ (vorm)
LAHKUMISAVALDUS
Palun lõpetada minuga tööleping nr...., .... (kuupäev,millal on soov lahkuda)kuupäeval, omal soovil.