Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
366
Vaatamised
25/11/2009 4:00 p.l.
saan ma õieti aru, et kehtiv töölepinguseadus ütleb, et kui töötaja tahab tööle naasta varem kui 3 aastat lapse sünnist, siis tööandja peab ta tagasi võtma, sõltumata sellest, kas tal on vaba töökohta või mitte, ja mis veel hullem - vajadusel hoopis koondama kedagi teist, kellel pole alla 3 aastast last? või on siin veel mingeid erisusi, mida ma seadusest välja ei loe?
25/11/2009 5:28 p.l.
Saad jah õigesti aru. Vaba koht tema jaoks peab olema, sest olite teadlik, et ükskord ta naaseb ja selleks ajaks kui töötaja lhp võetakse asendaja tähtajalise TL-ga(kuni x töötaja tagasitulekuni) tööle kuni nii ei tehtud siis käru endale keeras tööandja ise. Ja koondamisel peab tõesti võrdsete töötajate puhul eelista alla 3 aastase lapse vanemat.