Jäta menüü vahele
Tähtajaline leping ...
 
Notifications
Clear all

Tähtajaline leping ja kuni 3.aasta ema

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
363 Vaatamised
 vika
(@vika)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter   [#7416]

Ütelge palun, olen praegu lapsehoolduspuhkusel. Töötasin riigiasutuses alates 2007 (tähtajaline leping), 2008/2009. a. pikendati lepingut, olen dekreedis alates märtsikuust 2009, on valmis tööle minema septembris. Küsimus: Kas mind võib vallandada-koondada, kui lähen tööle tagasi (lapsele on 1.4 a.), sest mul on tähtajaline leping või ei saa? On jäänud kasutamata ka 56 päeva puhkust, Kas parem kohe võtta pärast dekreedi (sest keskmine palk lapsehooldusajal on 8000 krooni, aga tööl 6000-7000 kr) või töötada ja juba siis, minna puhkusele? Aitäh vastuse eest!



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Riigiasutuses töötab inimene kes end eesti keeles korralikult väljendada ei oska! Tähtajaline leping lõppeb määratud tähtajal. Puhkusetasu ei arvestata kunagi lapsehooldusaja rahade järgi. Nn.dekreet lõppes sul juba ammuilma tagasi ehk siis kui lõppes sinu sünnitusleht.



   
ReplyTsiteeri
(@täitsa kummaline)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

"olen dekreedis alates märtsikuust 2009, on valmis tööle minema septembris."
TÄNA ON MEIL NOVEMBER, millal septembris sa valmis oled tööle minema?



   
ReplyTsiteeri