Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
230
Vaatamised
05/11/2007 2:03 p.l.
Sooviksin oma töölepingujärgse põhikohale tööle asuda, kuid tööandja on kahtleval seisukohal, kuna lapsed väiksed jne. Töökoht on alles, teine inimene töötab. Tööleping alles, alla kuskile kirjutanud ei ole. Laps kahe aastane. Kas mul on õigust oma töökoht tagasi nõuda?
05/11/2007 2:09 p.l.
Kindlasti on õigus töökohale.Asendaja tööleping peab olema vormistatud tähtajaga -kuni lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja tööle tulekuni.