Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
400
Vaatamised
25/09/2010 1:22 p.l.
Natuke olen segaduses, mis paragrafiga saab lepingut lõpetada ?
Nimelt tööandja tegi ettepaneku lepingut muuta, mulle need tingimused on vastuvõetamatud. Vanas TLS oli see §82 aga mis on uues ? Muudatuse sisuks on palga alandamine aga mitte § 37 järgi. Lihtsalt tehakse lepingu muutatus, kus vähendatakse kuupalka.
Tänud ette,
Andrus
27/09/2010 12:47 e.l.
Sina ära ise midagi lõpeta. Kui sina selle muudatusega nõus pole, siis ei jää muud üle kui nemad peavad sind koondama. Omal soovil tööleping lõpetada on kõige kahjulikum.
28/09/2010 12:59 p.l.
Andres TLS §91 on see §.
28/09/2010 1:04 p.l.
oi vabandan nimega eksisin, Andrus ikka.