Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
410
Vaatamised
Topic starter
25/09/2010 4:24 e.l.
Kui poole kohaga töötaja läheb oktoobris 2.nädalaks puhkusele,siis kuidas peaks arvestama antud isiku normtunde?
28/09/2010 12:52 p.l.
kokkulepitud h-st lahutada puhkuseaja sisse jäävad h.