Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
453
Vaatamised
Topic starter
21/10/2011 10:34 p.l.
Mure on järgmine:
2009 a sündis laps. 2011a jaanuarist pöördusin tagasi tööle. Suvel, augustis, puhkasin, kuid olude sunnil pöördusin 1. septembrist tagasi lapsehoolduspuhkusele. Soovin lõpetada tööandjaga töösuhte. Kas mul on õigus saada puhkuseraha ka lhp oldud päevade eest (1.sept-30 oktoober.)? Lõpparvena ?
21/10/2011 11:06 p.l.
LHP aja eest ei saa põhipuhkust seega ei saa ka raha.