Jäta menüü vahele
töösuhte lõpetamine
 
Notifications
Clear all

töösuhte lõpetamine

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
458 Vaatamised
(@hanka)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8513]

tere
Kuidas käituda, kui olen firmas töötanud mõned nädalad ja soovin töösuhet lõpetada. omalt poolt ei ole ma töölepingut allkirjastanud.
Kas ka sellisel juhul saan töötatud aja eest tasustatud ja kas kehtib etteteatamisaeg 15 päeva.



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui oled tööle asunud, siis loetakse tööleping sõlmituks. Jah, pead saama selle aja eest töötasu, ja etteteatamise aeg lahkumisel 15 päeva



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

TL lõppedes saab ka kasutamata puhkuse eest rahalist hüvitist.



   
ReplyTsiteeri