Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
271
Vaatamised
Topic starter
27/06/2007 8:24 p.l.
..vahetus.Vana auto tagastus ja liisimine.
Vana jääkväärtus jääb sissemaksuks uue liisimisel, kuidas käibemaksuga lugu on?
Ette tänades!