Jäta menüü vahele
pensionäri tt maksu...
 
Notifications
Clear all

pensionäri tt maksustamine

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
269 Vaatamised
(@minna)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 67
Topic starter   [#4118]

tere,
tööline jõuab pensioniikka 15 juuni, töötab edasi.
Kas on õige,et juuni palgalt ei pea kinni
- 0,6 % töötuskindlustust
- 2 % kogumispensioni ( oli liitunud )
0,3 % töötuskindlustus tuleb firmal maksta



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töötuskindlustusmakse maksmise kohustus lõpeb vanaduspensioniikka jõudmise kuu viimasel kuupäeval.

Juuni töötasu maksad välja juulis siis jah enam ei pea kinni 0,6%.

Vabalt võib olla ta aastaid veel edasi liitunud - kontrolli.

0,3% maksad edasi.



   
ReplyTsiteeri
(@minna)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 67
Topic starter  

info
II samba pensioni hakatakse maksma 2009.a. , seni peab 2 % edasi kinni pidama.2009.a. inimene otsustab, kas maksab edasi või hakkab pensioni saama. Tore pensionipõli !



   
ReplyTsiteeri