Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
366
Vaatamised
Topic starter
30/09/2006 11:16 e.l.
Töö tõttu on ettenähtud 5 päeva lisapuhkust aastas.Töötaja soovib lahkuda kuu enne aasta lõppu-kuidas arvestada sel aastal veel kasutamata päevi?
30/09/2006 2:42 p.l.
Saamata jäänud puhkuse päevade arvestamine puhkuse võlg päevades.
http://www.palk.ee/artikkel.php?uid=10