Jäta menüü vahele
Ühistranspordi kasu...
 
Notifications
Clear all

Ühistranspordi kasutamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
322 Vaatamised
(@Milvi Kütt)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#3109]

Seadusega kompenseeritakse isikliku auto kasutust. Kas töötaja ,kes kasutab tööle tulemiseks ja töölt minekuks ühistransporti on õigus kompensatsioonile ?



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Ei, maksuvabalt mitte.
Seadusega kompenseeritakse ka isikliku auto kasutamist töö tegemiseks, mitte tööle ja koju sõitmiseks.



   
ReplyTsiteeri