Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
322
Vaatamised
Topic starter
30/09/2006 12:25 p.l.
Seadusega kompenseeritakse isikliku auto kasutust. Kas töötaja ,kes kasutab tööle tulemiseks ja töölt minekuks ühistransporti on õigus kompensatsioonile ?
30/09/2006 2:07 p.l.
Ei, maksuvabalt mitte.
Seadusega kompenseeritakse ka isikliku auto kasutamist töö tegemiseks, mitte tööle ja koju sõitmiseks.