Jäta menüü vahele
Lisatasu
 
Notifications
Clear all

Lisatasu

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
238 Vaatamised
 kaja
(@kaja)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4926]

Kui lepingulisas on määratud lisatasu määrad ning kui tööandja tahab neid määrasid muuta väiksemaks, mis võimalused on, et seda ei juhtuks. Kas kui töötaja uuele lepingulisale alla ei kirjuta, kas siis uued määrad ei jõustu??



   
Tsiteeri
 anne
(@anne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

TLS §64. Töölepingu tingimuste muutmine seoses tootmise või töö ümberkorraldamisega
(1) Tööandjal on õigus tootmise või töö ümberkorraldamisel muuta töötaja töötasustamise aluseid ja tööreþiimi, teatades sellest töötajale kirjalikult ette vähemalt üks kuu.
(2) Muudatustega mittenõustumisel on töötajal õigus nõuda töölepingu lõpetamist (§ 82).



   
ReplyTsiteeri
 anne
(@anne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

...siis on töötajal õigus....
§82. Töölepingu lõpetamine tööandja poolse lepingutingimuste rikkumise või tootmis- või töökorralduses tehtud muudatuste tõttu
(1) Töötaja teatab nii määramata kui määratud ajaks sõlmitud töölepingu lõpetamisest tööandjale vähemalt viis kalendripäeva ette, kui lepingu lõpetamise põhjuseks on tööandjapoolne lepingu tingimuste täitmata jätmine, mittenõuetekohane täitmine, töötingimuste oluline halvenemine §-s 6 sätestatud tööandja vahetumise tõttu või muudatused tootmis- või töökorralduses. Nendel juhtudel (§-d 64 ja 68) lõpetatakse tööleping niisuguste muudatuste rakendamise päevast .
(2) Määramata ajaks sõlmitud töölepingu lõpetamisel käesoleva paragrahvi 1.lõike alusel maksab tööandja töötajale hüvitusena tema kahe kuu keskmise palga. Määratud ajaks sõlmitud töölepingu lõpetamisel samal alusel maksab tööandja töötajale tema keskmise palga lepingu tähtaja möödumiseni, kuid mitte üle kahe kuu.
[RT I 2004, 37, 256 - jõust.1. 05. 2004]



   
ReplyTsiteeri
(@Rahad saamata)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

just, just, maksab kahe kuu hüvitise jne. vaat selle looga olen ma praegu töövaidluskomisjonis, sest nn tööandja ei plaanigi midagi maksta, talle selle vabariigi seadused ei loe.



   
ReplyTsiteeri
 anne
(@anne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

...Rahad saamata!
Aga millega tööandja hüvitise mittemaksmist põhjendab? Mida ta vaidlustab?



   
ReplyTsiteeri
 kadi
(@kadi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

me ei teagi, mida ta vaidlustab või mis, lihtsalt lolli mängib. §-d on õiged, ise on ta neile alla kirjutanud ja edasi on null.



   
ReplyTsiteeri