Andke palun abi: Alates 1. veebruarist lähen dekreeti, enne seda läksin puhkusele. Ootasin siis puhkusetasu, aga mulle tuli sünnitoetus ja isapuhkus. Kas keegi saab mulle öelda, mis raha see on?
Puhkuse eest makstakse ikka puhkusetasu mis peaks laekuma hiljemalt eelviimasel tööpäeval enne puhkust.
Sünnitoetust võib ettevõte maksta kui soovib.
Isapuhkust ja isapuhkusetasu saavad ainult TL töötavad isad oma tööandjalt kui kasutavad võimalust puhata ema rasedus- ja sünnituspuhkuse ajal või kahe kuu jooksul pärast lapse sündi.
Küsi tööandjalt mis värk on.
Mis tähendab "tuli sünnitoetus ja isapuhkus" ? Kes Sulle selle maksis? Sünnitoetust maksab üldjuhul kohalik pensiamet, kuid seda siiski alles pärast lapse sündi ja vastavate dokumentide esitamist pensionimaetile. Kui räägid puhkusest, siis puhkusetasu pidi sulle välja maksma tööandja.