Jäta menüü vahele
Lisatasu ja kinnipi...
 
Notifications
Clear all

Lisatasu ja kinnipidamine.

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
347 Vaatamised
(@Harry)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#2564]

Minult peeti kinni töölepingus korraliku kvaliteetse jne töö eest määratud lisatasu.
Sellest teavitati mind mail-i teel.
Ise ma ennast töö lõpetamise tähtaja ületamise eest süüdi ei tunne.
Minu põhjendusi ei küsitud nii suuliselt kui ka kirjalikult.
Kas jutkond toimis juriidilisel õieti?



   
Tsiteeri
 Ave
(@Ave)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Lisatasu määras juhtkond, tingimused selle väljamaksmiseks määras juhtkond ja kas seda lisa maksta, otsustab samuti juhtkond - kogu lugu, selline on praktika sedasorti lisatasude puhul.



   
ReplyTsiteeri