Jäta menüü vahele
TL lõpetamine
 
Notifications
Clear all

TL lõpetamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
352 Vaatamised
(@triinu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2565]

selline küsimus siis...
Kui mul on eelmise aasta puhkus välja võtmata, siis kui nüüd oleks vaja tööleping lõpetada, kas siisvõiks teha nii, et palun alates homsest puhkusele ja teine avaldus, et palun lõpetada tööleping peale puhkuse lõppu? selgituseks, et olen alla 7a. lapse vanem.



   
Tsiteeri
 A
(@A)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui tööandja ei ole teinud puhkuste ajakava siis esitatakse puhkuseavaldus vähemalt KAKS NÄDALAT enne puhkuse algust.
Ja töölepingu lõpetamise avaldus määramata ajaga töölepingu puhul vähemalt ÜKS KUU ette.
............
ja kui ei puhkagi enne TL lõppemist, siis saamata puhkuse rahad ei kao kuhugi see makstakse välja töölepingu lõpetamisel puhkusekompensatsioonina.



   
ReplyTsiteeri