Jäta menüü vahele
lisatöö
 
Notifications
Clear all

lisatöö

7 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
424 Vaatamised
(@Maret)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8223]

Töötan sekretärina, kuid koristan ka kontoriruumid. Kuidas peaks selle vormistama töölepingus. Seega igapäev 8 tundi sekretär + 1 tund koristamine. Kas tuleb teha töölepingu lisa või võib kõik olla ühes lepingus ja kajastuda ühe töötasuna?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töölepingu lisa on ju samuti üks leping ehk seesama leping, mõistlik on lisatöö ja tasu eraldi välja tuua.



   
ReplyTsiteeri
(@Maret)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui kirjutada lepingusse sisse lisana koristamine,aga kuidas on siis tlp tööpäeva ja nädala tunnid? Koristamine ei käi ju 8 tunni sisse, kas siis ei tule ületunnid päeva korrale?



   
ReplyTsiteeri
(@Maret)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui kirjutada lepingusse sisse lisana koristamine,aga kuidas on siis tlp tööpäeva ja nädala tunnid? Koristamine ei käi ju 8 tunni sisse, kas siis ei tule ületunnid päeva korrale?



   
ReplyTsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ma ei tea,kas see on õige,aga ma teeks töölepingu lisa: lisatasu koristamise eest näiteks 100 eur-ikuus. Kas neid tunde on ilmtingimata vaja üles tähendada ?



   
ReplyTsiteeri
(@Maret)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Siis võiks ehk lepingussse töötasu punkti alla kirjutada , et lisatasu näiteks 100.-euri /kuus.
Mis arvate?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Pange nii, et mõlemad pooled rahul on ja hiljem arusaamatusi ei teki, lisatasu mille eest võiks kah märkida. Ületunnitöö on ikka miskit muud.



   
ReplyTsiteeri