Jäta menüü vahele
Õppepuhkus
 
Notifications
Clear all

Õppepuhkus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
421 Vaatamised
(@kusti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8222]

Kui seaduse järgi antakse töötajale tasemekoolituses osalemiseks 30kp. kalendriaasta jooksul, ja lõpetamiseks veel lisaks 15 päeva, siis küsimus on kuna inimene lõpetab ju kooli nö. poole aasta pealt - juunis näiteks, kas siis on tal õigus ikkagi 30 kp.-le ka selle esimese poole aasta eest saada?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah on.



   
ReplyTsiteeri
(@kusti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

selge! Tänud!



   
ReplyTsiteeri