Jäta menüü vahele
Lisatöö
 
Notifications
Clear all

Lisatöö

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
429 Vaatamised
(@Miksike)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1644]

Kui on tehtud töötajale käskkiri järgmises sõnastuses " tarifitseerida lisatöö alates 01.09.2004 kuni 31.05.2005", siis saab töötaja 31 mai ainult maikuu töötasu, aga sellisel juhul puhkusekompensatsiooni ei saa?
On nii?



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ei saa asjale pihta, seleta



   
ReplyTsiteeri
(@TUBLI)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Oled õieti aru saanud.
Ma ei saa aru kuidas teised sellest ei taipa. No selgemalt ei saagi ju küsida!!!!!
üle pika aja üks selgelt aru saadav küsimus.
Jätka samas vaimus miksike!
Teised ärge mõelge keeruliselt.



   
ReplyTsiteeri