Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
429
Vaatamised
17/05/2005 11:11 e.l.
Kui on tehtud töötajale käskkiri järgmises sõnastuses " tarifitseerida lisatöö alates 01.09.2004 kuni 31.05.2005", siis saab töötaja 31 mai ainult maikuu töötasu, aga sellisel juhul puhkusekompensatsiooni ei saa?
On nii?
17/05/2005 12:15 p.l.
ei saa asjale pihta, seleta
18/05/2005 6:17 p.l.
Oled õieti aru saanud.
Ma ei saa aru kuidas teised sellest ei taipa. No selgemalt ei saagi ju küsida!!!!!
üle pika aja üks selgelt aru saadav küsimus.
Jätka samas vaimus miksike!
Teised ärge mõelge keeruliselt.