Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
419
Vaatamised
Topic starter
17/05/2005 1:08 e.l.
Saan aru, et pühade ajal tööl olemine peaks tähendama kõrgemat tasu. Tekkis kõva vaidlus, millised on need riiklikud pühad. Kust leida need päevad, mille eest on peaks tööandja maksma pühade tasu?
17/05/2005 10:47 e.l.
1.jaanuar-uusaasta
24.veebruar-EV aastapäev
25.märts-Suur reede
27.märts-ülestõusm p. I püha
1.mai-kevadpüha
15.mai-nelipühade I püha
23.juuni-võidupäev
24.juuni-jaanipäev
20.august- taasiseisvuspäev
25.dets.I jõulupüha
25.dets II jõulupüha
ja sellest aasatast vist 24.detsember ka jõululaupäev.
kirikupühad (suur reede,nelipühad) on liikuvad pühad need ei ole igal aastal samal ajal.
vaadata saab neid sotsiaalministeeriumi kodulehele vist sm.ee
19/05/2005 1:28 e.l.
minu arust on olemas täitsa pühade ja tähtpäevade määrus või seadus vt. riigiteataja.ee