Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
380
Vaatamised
09/06/2009 5:51 p.l.
Tere!
Paluksin teadjamatelt veidi abi. Nimelt vaja arvestada töötajale lõppearve e.puhkusekomp(1.juuni seisuga), kes alates eelmise aasta detsembrist tänaseni viibis haiguslehel.
Ette tänades!
10/06/2009 1:05 e.l.
§3. Päevatasu arvutamine (2) Kui töö- või teenistussuhte peatumise tõttu ei ole töötajale kuue kuu jooksul palka makstud, arvutatakse päevatasu töötaja palgamäärast. Kui töölepingus, käskkirjas, korralduses ei ole palgamäära nimetatud, loetakse see võrdseks Vabariigi Valitsuse 15. augusti 2001. a määruse nr 275 «Keskmise palga arvutamise kord» kohaselt arvutatud keskmise palgaga aja eest, mil töötaja oli tööga kindlustatud.