Jäta menüü vahele
Uue töölepingu sead...
 
Notifications
Clear all

Uue töölepingu seaduse järgi, palju ma riigilt komp. saan?

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
386 Vaatamised
(@Kotkas)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6951]

Saan aru, et kui mind koondatakse 1.07.2009, siis tööandja kompenseerib minule koondamistasud ühe kuupalga ulatuses + saamata jäänud puhkuse eest kompenisatsioon. Kui olen antud firmas töötanud 4 aastat, siis riigi poolt ei saa ma mitte krossigi. Kas olen õieti aru saanud? Kui võtan ennast töötuna arvele, kas siis hakkan riigilt saama töötu abiraha mingi 400-500 või mis iganes summa, või saan midagi veel lisaks? Kuskilt kuulsin, et riik annab toetust 50% ulatuses palgast mingid kuus. Kas see on ka uue TLP järgi nii?



   
Tsiteeri
 ...
(@...)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

http://www.epl.ee/artikkel/465305
ja ära lase endale liiga teha
abiks paragrahv 131 lõige 2, st praegu kehtiva TLS alusel



   
ReplyTsiteeri
(@Kotkas)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

jah, aga ma ei ole veel mingit koondamisteadet saanud. Lihtsalt on teada, et see on tulemas 1.07. Küsimus ikkagi, et kas töötukassast hakkan hiljem lisaks sellele "tavalisele" 900 kroonile veel ka lisaks midagi saama igakuiselt. Olen kuulnud mingist 50% palga saamisest mõned kuud. Kas minul, kui tulevasel koondatul on võimalik seda taodelda?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

töötuskindlustushüvitist võid taotleda kui vastad nõuetele, hüvitis jääb esialgu samaks mis hetkel lisa loe töötukassa.ee



   
ReplyTsiteeri
(@Imelik jah)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui taotled töötukindlustushüvitist siis samaaegselt tööturaha ei saa. Kui töötukindlustus saab läbi ja tööd pole leitud, saab edasi taotleda tööturaha. Koondamisteate peab tööandja väljastama kaks kuud enne koondamist, kui Sa teadet pole saanud, ei saa Sind ju koondada?



   
ReplyTsiteeri