Jäta menüü vahele
lõpparve
 
Notifications
Clear all

lõpparve

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
441 Vaatamised
 jane
(@jane)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#1487]

olen töödanud selles firmas 1,5 aastat.viimati olin puhkusel 18.12.04-31.12.04.tunnipalk on 40krooni.kes oskaks aidata kui palju peaxin lõpparvega raha saama? viimane tööpäev on 30.03.05(ilma palgata muidugi sest töötundide arvu te ju ei tea)



   
Tsiteeri
 urve
(@urve)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Termin 1,5 aastat ei ole piisav, et aidata. Tööletuleku kuupäev on oluline, et puhkust välja arvestada : palju on olnud õigus saada ,palju saadud ja palju kompenseeritakse. Puhkusekompensatsioon makstakse nagu puhkuski 6 kuu keskmise järgi, tunnipalk ei ole puhkusehüvituse arvestuse aluseks.



   
ReplyTsiteeri