Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
441
Vaatamised
Topic starter
18/03/2005 9:18 p.l.
olen töödanud selles firmas 1,5 aastat.viimati olin puhkusel 18.12.04-31.12.04.tunnipalk on 40krooni.kes oskaks aidata kui palju peaxin lõpparvega raha saama? viimane tööpäev on 30.03.05(ilma palgata muidugi sest töötundide arvu te ju ei tea)
21/03/2005 1:59 p.l.
Termin 1,5 aastat ei ole piisav, et aidata. Tööletuleku kuupäev on oluline, et puhkust välja arvestada : palju on olnud õigus saada ,palju saadud ja palju kompenseeritakse. Puhkusekompensatsioon makstakse nagu puhkuski 6 kuu keskmise järgi, tunnipalk ei ole puhkusehüvituse arvestuse aluseks.