Jäta menüü vahele
lõpparvest
 
Notifications
Clear all

lõpparvest

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
239 Vaatamised
(@Marju)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#4561]

meil siis selline kord,et pukuserahasid ei maksta vaid saan täispalga puhkusele järgneval kuul.Nüüd siis käes töölepingu lõpetamine,kas mul on õigus nõuda puhkuseraha 4 eelneva aasta eest?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Saad ju puhkuseraha aga vale on see, et seda makstakse teile peale puhkust. TL lõpetamisel saad kasutamata puhkuse eest hüvitist kui on kasutamata puhkust.



   
ReplyTsiteeri
(@Marju)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter  

Puhkasin suvel 25 juuni-30 juuli.Seega vist ei mingit hüvitist,või kuidas?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Seda ei oska nii öelda, peab teadma tööle asumise/lõpetamise kuupäeva, palju puhkust kasutatud on ja jne... Seda kõike teab sinu tööandja raamatupidamine kas on sul saada midagi või mitte.



   
ReplyTsiteeri