Jäta menüü vahele
haigusleht
 
Notifications
Clear all

haigusleht

7 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
237 Vaatamised
 Lee
(@Lee)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4562]

Töötaja töötab valvurina graafiku alusel ja haigusleht on alates 23.-ndast oktoobrist. Saab kindlat kuupalka 4800 krooni. Oktoobris on töötundide norm 184. Kuni haigusleheni on töötanud 102,25 tundi.Mina arvestaksin tal töötasust maha haiguslehe sisse jäävad normtunnid (23.-31 okt.) s.o. 7*8=56 tundi. Töötaja väidab, et ta oleks pidanud graafikujärgselt töötama haiguslehe periooil 3*12 = 36 tundi. Tema meelest peaksin töötasust maha arvestama 36 tundi. Kuidas oleks õigem toimida?



   
Tsiteeri
(@Lelet)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
 

Kuna ta töötab GRAAFIKU alusel, siis on õigem maha arvestada 36 tundi.



   
ReplyTsiteeri
 mina
(@mina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

graafikujärgsel töötajal arvestatakse ikka haiguspäevade arvu järgi mitte selle järgi palju tal tööpäevi selle aja sisse jäi.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Õigem on 3*12



   
ReplyTsiteeri
(@kersti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sõltub sellest, kas summeeritud tööaeg
1kuu või mitme kuu ulatuses.



   
ReplyTsiteeri
(@kersti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui 1 kuu ulatuses siis 56t, kui näiteks
kolm kuud siis 36t.



   
ReplyTsiteeri
(@mina jälle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

nüüd siis tean juba oma kogemustest .meil on summeeritud tööaeg 3 kuud ja olin haiguslehel 15 oktoobrist -29 oktoobrini .töötan vahetustega .oktoobris oli töötunde 184 ja minu tundideks arvestati 96.haiguse ajal oleksin graafikujärgselt tööl pidanud olema 72 tundi.nii et tean nüüd täpselt et haiguspäevade arv korrutada 8-ga ja see arv tööpäevade arvust maha arvata.



   
ReplyTsiteeri