Jäta menüü vahele
Maksuvaba tulu arve...
 
Notifications
Clear all

Maksuvaba tulu arvestus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
934 Vaatamised
 Reet
(@Reet)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#669]

Kas eelmisel kuul osaliselt kasutamata maksuvaba tulu peab inimesele arvestama kohe järgmisel kuul? Palgapäev on järgmise kuu 05 kuupäeval, aga dets palga maksime lõplikult alles veebruari alguses ja seega jäi mõnel jaanuari väljamaks väikemaks kui 1400 krooni.Jaanuari deklaratsiooni saatsin 10-ndaks veebruariks.Kuna jaanuari palga maksime ka osadena , ja viimase osa alles märtsi esimestel päevadel, oleksin pidanud tegema ümberarvestuse jaanuaris kasutamata maksuvabastuse võrra? See on tegemata, kas pean seda nüüd kasutama veebruari palga arvestamisel, jaanuari ju enam parandada ei saa.



   
Tsiteeri
(@Annely)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Meile ütles maksuamet selle peale et see pole tööandja asi seda maksuvaba topelt arvestada kui 1 väljamakse kuu jääb vahele ja ka detsembris (nagu siiani tegime) ei tehta ka enam tulumaksu ümberarvestust. Inimene saab selle raha deklariga tagasi.



   
ReplyTsiteeri
(@Reet uuesti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aga milleks on siis deklaratsioonil 3.1 lahter?



   
ReplyTsiteeri