Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
914
Vaatamised
08/03/2004 1:43 p.l.
Kas keegi oskab anda nõu, et kui tööandjaga on tekkinud vaidlus ja selle lahendamiseks on vaja pöörduda töövaidluskomisjoni, siis kust saada abi antud avalduse kirjutamiseks st kuidas see vormistada ja kui põhjulik see peab olema.
08/03/2004 1:57 p.l.
Töövaidluskomisjonis on vastav vorm olemas.Enne soovitan kõik nõuded põhjalikult läbi mõelda ja summad välja arvestada,sest kirja tuleb panna summad.Edu ja jõudu,karta pole midagi.Reeglina võidab töötaja.