Jäta menüü vahele
töövaidluskomisjon
 
Notifications
Clear all

töövaidluskomisjon

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
914 Vaatamised
(@Kertu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#670]

Kas keegi oskab anda nõu, et kui tööandjaga on tekkinud vaidlus ja selle lahendamiseks on vaja pöörduda töövaidluskomisjoni, siis kust saada abi antud avalduse kirjutamiseks st kuidas see vormistada ja kui põhjulik see peab olema.



   
Tsiteeri
 Ma
(@Ma)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töövaidluskomisjonis on vastav vorm olemas.Enne soovitan kõik nõuded põhjalikult läbi mõelda ja summad välja arvestada,sest kirja tuleb panna summad.Edu ja jõudu,karta pole midagi.Reeglina võidab töötaja.



   
ReplyTsiteeri