Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
238
Vaatamised
23/01/2008 9:39 e.l.
olen kodus olnud alates novembri kuust sest ülemus ütleb et praegu tööd pole aga kohe-kohe tuleb.teised firma töötajad on olnud tööl kogu aeg.mida sellises olukorras ette saaks võtta?
23/01/2008 10:58 e.l.
Nõua tööandjalt kirjalikult töölepingus kokkulepitud tööd ja palka. Kui tööandjal tööd pole pakkuda siis tasu peab ta ikka maksma. Kui ei aita pöördu TI poole.