Jäta menüü vahele
mida teha
 
Notifications
Clear all

mida teha

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
238 Vaatamised
 mart
(@mart)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4960]

olen kodus olnud alates novembri kuust sest ülemus ütleb et praegu tööd pole aga kohe-kohe tuleb.teised firma töötajad on olnud tööl kogu aeg.mida sellises olukorras ette saaks võtta?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Nõua tööandjalt kirjalikult töölepingus kokkulepitud tööd ja palka. Kui tööandjal tööd pole pakkuda siis tasu peab ta ikka maksma. Kui ei aita pöördu TI poole.



   
ReplyTsiteeri