Jäta menüü vahele
miinimumpalk
 
Notifications
Clear all

miinimumpalk

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
354 Vaatamised
(@Liisu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2702]

Miinimumtunnitasu on 17.80 ja 3000.00
Töötajaga on sõlmitud tööleping, mille alusel makstakse min. tunnipalka.
Veebruarikuus oli töötunde kokku 152.
Siit brutopalk 152*17.80=2705.60, mis on alla 3000.00
Kas tööandja on kohustatud palgavahe (294.40) kinni maksma?



   
Tsiteeri
 ran
(@ran)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Arvan,et kui on ka töötamine osalise tööajaga,siis ei pea.Kui täiskohaga ,siis küll.



   
ReplyTsiteeri
(@liisu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vastan ise tööinspektsioonist saadud info alusel.
Palgavahet kinni maksma ei pea. Brutotasu ongi mõnel kuul väiksem, mõnel suurem kui töölepingus on märgitud min.tunnitasu.



   
ReplyTsiteeri