Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
354
Vaatamised
10/05/2006 2:03 p.l.
Miinimumtunnitasu on 17.80 ja 3000.00
Töötajaga on sõlmitud tööleping, mille alusel makstakse min. tunnipalka.
Veebruarikuus oli töötunde kokku 152.
Siit brutopalk 152*17.80=2705.60, mis on alla 3000.00
Kas tööandja on kohustatud palgavahe (294.40) kinni maksma?
10/05/2006 5:11 p.l.
Arvan,et kui on ka töötamine osalise tööajaga,siis ei pea.Kui täiskohaga ,siis küll.
10/05/2006 5:57 p.l.
Vastan ise tööinspektsioonist saadud info alusel.
Palgavahet kinni maksma ei pea. Brutotasu ongi mõnel kuul väiksem, mõnel suurem kui töölepingus on märgitud min.tunnitasu.