Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
358
Vaatamised
10/05/2006 2:19 p.l.
Tere. Uus töötaja tõi tööraamatu, kus eelmine tööandja on teinud näpuka: kandes aasta vale, on kirjutatud 2005, kuigi oleks pidanud olema 2006. Kas peaksin tagastama töötajale enne oma kande tegemist tööraamatu, et eelmine tööandja teeks paranduse või pole see nii oluline, kuna töölepingu lõpetamises on aasta õige (näitas töölepingut)!?
10/05/2006 5:10 p.l.
Üldiselt ei ole see küll tööandja mure,et eelmises töökohas on näpukas tehtud, aga töötajal võib tulla asjatuid sekeldusi. Mõtekas on töötajale öelda,et selline asi on juhtunud kui soovib läheb laseb ära parandada.
Tööleping ei pruugi ju alles olla,aga tööraamat on. Töötaja valik!