Jäta menüü vahele
Mille järgi saaksin...
 
Notifications
Clear all

Mille järgi saaksin emapalka?

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
297 Vaatamised
 Erka
(@Erka)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4031]

Kui ma praegu ei tööta, aga paar kuud tagasi käisin tööl ja nüüd ootan last, kas ma hakkan saama emapalka nüüd miinimumi järgi?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vanamahüvitis arvutatakse hüvitisele õiguse tekkimise päevale eelnenud kalendriaasta sotsiaalmaksuga maksustatud tulude järgi. Kui vanem ei töötanud hüvitisele õiguse tekkimisele eelnenud aastal, siis makstakse vanemahüvitist hüvitise määras.
http://www.sm.ee/est/pages/index.html



   
ReplyTsiteeri