Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
345
Vaatamised
Topic starter
11/04/2006 6:38 p.l.
Tere,
Kõikides firmades on makstud mulle moobiiltelefoni kasutamise eest kompensatsiooni. Nüüd väidab aga raamatupidaja, et sellist seadust pole. On olemas autokompensatsioon. Mobiiltelefoni ei ole.
Samas ma tean, et enamik firmasid maksab 500 või 1000 krooni ja siiani pole probleeme olnud? Keegi oskab öelda, et mis sellega on?
11/04/2006 10:12 p.l.
mobiiltelefoni kompensatsiooni seadust ei ole.
Iga ettevõte otsustab ise kuidas ja kui palju kompenseeritakse töötaja isikliku telefoni kasutamist töö asjus.