Jäta menüü vahele
Mobiiltelefoni komp...
 
Notifications
Clear all

Mobiiltelefoni kompensatsioon

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
345 Vaatamised
 Kea
(@Kea)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#2622]

Tere,

Kõikides firmades on makstud mulle moobiiltelefoni kasutamise eest kompensatsiooni. Nüüd väidab aga raamatupidaja, et sellist seadust pole. On olemas autokompensatsioon. Mobiiltelefoni ei ole.

Samas ma tean, et enamik firmasid maksab 500 või 1000 krooni ja siiani pole probleeme olnud? Keegi oskab öelda, et mis sellega on?



   
Tsiteeri
 A
(@A)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

mobiiltelefoni kompensatsiooni seadust ei ole.

Iga ettevõte otsustab ise kuidas ja kui palju kompenseeritakse töötaja isikliku telefoni kasutamist töö asjus.



   
ReplyTsiteeri