Jäta menüü vahele
võistluse tasu maks...
 
Notifications
Clear all

võistluse tasu maksustamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
334 Vaatamised
 kadi
(@kadi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2621]

esindasin oma firmat võistlusel, sain auhinnalisekoha tasuga 10 000.- krooni. Võistlust tegin väljaspool tööaega (õhtuti ja nädalavahetustel). mismoodi seda summat maksustatakse? kas nagu töötasu? kas tõesti peab maksma ka sellelt sotsiaalmaksu?



   
Tsiteeri
 hiir
(@hiir)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mina pakuks, et see firma, kelle poolt oli auhind, peaks ise maksud sellelt tasuma. Kui ta aga seda teinud ei ole mingil põhjusel, siis tuleb sul endal summalt tulumaks tasuda. Tegemist ei ole töötasuga, mistõttu muid makse sellelt tasuda minu arusaamist mööda ei tule.



   
ReplyTsiteeri