Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
238
Vaatamised
Topic starter
28/10/2007 1:34 e.l.
Tööjuures selline asi, et kadunud on 4 digikaamerat. Turvakaamerate kontroll midagi ei näita ja nüüd läks asi Tln juhatuse kätte. Arvatakse et töölised hakkavad maksma.. Kas neil on õigust meie palkasi ära võtta? Kas on õigus meid seni seal kinni hoida kuni see raha kätte saadud?
28/10/2007 9:25 p.l.
Et kahjuhüvitist saaks üldse töötaja palgalt kinni pidada peab süü olema täpselt tõendatud ja kirjalik töötaja nõusoleks olemas.