Jäta menüü vahele
õigused
 
Notifications
Clear all

õigused

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
238 Vaatamised
 anx
(@anx)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4556]

Tööjuures selline asi, et kadunud on 4 digikaamerat. Turvakaamerate kontroll midagi ei näita ja nüüd läks asi Tln juhatuse kätte. Arvatakse et töölised hakkavad maksma.. Kas neil on õigust meie palkasi ära võtta? Kas on õigus meid seni seal kinni hoida kuni see raha kätte saadud?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Et kahjuhüvitist saaks üldse töötaja palgalt kinni pidada peab süü olema täpselt tõendatud ja kirjalik töötaja nõusoleks olemas.



   
ReplyTsiteeri