Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
259
Vaatamised
Topic starter
28/10/2007 10:26 e.l.
Tervist
Vabandan, kui teema ei ole palgaga seonduv, ehk aga keegi oskab vastata. Kui ettevõte hüvitab töötervishoiu ja tööohutuse seadusest tulenevalt kuvariga töötajale prillid, kuna tema nägemine on töö tõttu halvenenud, siis kas firma peab maksma selle pealt erisoodustusmaksu ? Lisaküsimuste korral palun võtke ühendust e-postilt laagrieku@hot.ee tänan