Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
322
Vaatamised
Topic starter
09/10/2006 4:28 p.l.
Tere, kes oskab öelda, kas on õigus nõuda, et öötund ja õhtutund oleks erinev päevatundidest? Tänan!
09/10/2006 5:37 p.l.
Erinevalt tasustatud peavad nad olema küll, nagu palgaseadus ette näeb.